duszpasterze i pracownicy

ks. mgr Henryk Maguda - Święcenia 26.06.1981 r. Proboszcz od 25.08.2017 r.

ks. mgr Piotr Nowakiewicz - Święcenia 26.05.2007 r. wikariusz od 25.08.2017 r.

ks. mgr Wacław RYBKA - Święcenia 6.06.1971 r. Proboszcz od 1982 r. do 25.08.2017 r.

Jan Piątkiewicz - Organista

Posługiwali w parafii

Ks. mgr Łukasz Szpyrka. Święcenia 2011. Wikariusz w Szebniach od 2014 r do 2017

ks. mgr Łukasz Nowosielski - wikariusz w Szebniach w latach 2011 - 2014.

ks. mgr Sławomir Jeziorski - wikariusz w Szebniach w latach 2009 - 2011.

ks. mgr Sławomir Piętowski - wikariusz w Szebniach w latach 2005 - 2009.

ks. Władysław Sarna (+1929). Proboszcz w Szebniach w latach 1890 - 1908.

Dzisiaj jest

sobota,
20 października 2018

(293. dzień roku)

Święta

Sobota, XXVIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

Licznik

Liczba wyświetleń:
2136055