18.VIIII.  2019 r.  -    XX   niedziela  zwykła

1.     Bardzo  gorąco  dziękujemy  za  wykonanie   wieńców   dożynkowych   z  naszej  parafii.

Dziękujemy  przedstawicielom   z  poszczególnych    Sołectw  i  Kół  Gospodyń.

Dziękujemy  dzieciom  ,  młodzieży  i  starszym.    Bóg  zapłać.

2.    W   piatek    23. VIII  -  wspomnienie bł.  Ks.  Władysława  Findysza  -  kapłana ,  męczennika

3.     Dziękujemy   mieszkańcom   Moderówki   za  ostatnie  sprzątanie  kościoła .

W   sobotę   na   9.00   prosimy    parafian  z   Moderówki      od   76    do  90  .

4.   W  przyszła  niedzielę   w  Katedrze  Rzeszowskiej ,

dziękczynienie  za  tegoroczne  zbiory   i  dzień  modlitw   o  Boże  błogosławieństwo    dla  pracy  na  roli.

5.   Decyzją  Siostry  przełożonej  prowincji  tarnowskiej   sióstr   Słuzebniczek  Debickich  z  pracy  w naszej  parafii  zostały  odwołane:

S. Przemysława  -  zakrystianka  i   S.  Dominika.  Za  sumienną  pracę    w  naszej   parafii  serdecznie  siostrom  dziękujemy.

Składamy  gorące   Bóg  zapłać.   Na  owocną  posługę  w  nowych  parafiach    życzymy  -  Szczęść  Boże.

poniedziałek,
19 sierpnia 2019