12.  VII. 2020  r.  -   XV  n.  zwykła

1.      Dzisiaj   II  tura     wyborów    prezydenta  Rzeczypospolitej.     Zachęcamy   wszystkich    do    wzięcia udziału  w  wyborach.  Na  wybory  zabieramy  ze  sobą  dowód  osobisty.

2.      Jutro  dzień  modlitw   w  intencji Kościoła  ,   Ojca  św. Franciszka   i   Ojczyzny.

3.      W  środę  Nowenna   ku  czci  Matki  Bożej  Nieustającej  Pomocy.  Zachęcamy  i  zapraszamy do  licznego  udziału w  tym  nabożeństwie.

4.       W   czwartek   wspomnienie   N.  M.  Panny  z  Góry  Karmel -  Matki  Bożej  Szkaplerznej.

5.      W  piątek  Nabożeństwo  do    Miłosierdzia   Bożego  z  racji   trzeciego  piątku miesiąca.

6.      Dziękujemy  mieszkańcom   Zimnej  Wody   za   sprzątanie  kościoła  i  złożone  ofiary  na  kwiaty  do  ołtarzy.                W  sobotę    na  9.00   prosimy    parafian  z    Szebni  od  1   do  20

7.      Prosimy, aby młodzież, która  w  sobotę  (  4  lipca )   przyjęła sakrament   bierzmowania  w Tarnowcu ,   od  jutra po rannej Mszy św. odbierała  uzupełnione  indeksy w  zakrystii.

poniedziałek,
13 lipca 2020